Friday, May 3, 2013

YSL

Mani pārņēma trauksmainas sajūtas, kad pamēģināju vienu no YSL fantastiskajām lūpu lakām.. pēc tam vajadzēja pamēģināt arī citus toņus un arī lūpu spīdumus, un viss tik ļoti patika un visu tā gribējās!!! Labi, ka man bija iepsēja vispirms šos produktus pamēģināt un parādīt jums, lai tagad, ar vēsu prātu paskatoties, varu kārtīgi izlemt, kurš tad no šiem desmit toņiem ir man vispiemērotākais un kuru es gribētu ieteikt saviem klientiem.

YSL ir mans favorīts lūpu krāsu izvēlē. Esmu sajūsmā par plašo toņu un tekstūru piedāvājumu. Lūpu krāsas, lakas un spīdumi ir ilgnoturīgi! Iesaku visām sievietēm, kam patīk viegla sajūta uz lūpām. Pati izjūtu diskomfortu, kad lūpas ir noklātas ar ķepīgiem lūpu spīdumiem vai lūpu krāsām, kas pēc neilga laika sastājas lūpu kaktiņos. YSL nodrošina patīkamas sajūtas. Ja arī Tu jau ilgu laiku meklē savu mīļāko lūpu krāsu, pamēģini YSL.

Iesaku, pirms iegādājies jebkuru produktu, pamēģini to! Kosmētikas veikalos strādā ļoti atsaucīgas un jaukas dāmas, kas palīdzēs atrast Tev vispiemērotāko toni. Ja esi no tām, kas mīl individuāli pieņemt lēmumus par sev tīkamāko preci, iesaku lūpu krāsas izvēlē ievērot pāris  principus. Vispirms, ņem vērā savu ādas, acu un matu krāsu - tām, kurām ir dzeltenīgs, bēšs sejas ādas tonis, zaļas vai koši zilas acis un rudi, kastaņbrūni vai sarkani mati, piestāvēs visi siltie lūpu krāsas toņi. Sākot no persiku, koraļļu krāsas, līdz tomātu sarkanam, oranžam, ķieģeļsarkanam, brūni sarkanam un brūnam tonim. Savukārt, sievietēm ar gaiši rozā, porcelānkrāsas un olīvkrāsas ādas toni, gaiši zilām, pelēkām acīm un tumši brūniem vai platīnblondiem matiem, piestāvēs visi rozā, fuksijrozā, plūmju sārtie, violetie, vīna krāsas toņi. Bet vienmēr paturiet prātā, ka make upā nav stingru noteikumu. Tu vari atļauties visu, ja vien Tev tas piestāv!

Turpmāk vēlos jums piedāvāt iespēju uzdot visus par make up interesējošos jautājumus man epastā - dita.grauda@gmail.com. Mēģināsim kopā atrisināt jautājumus par jaunākajām tendencēm, par to, kas piestāv un kas ne, un kuri būtu tie produkti, ko noteikti Tev vajadzētu pamēģināt!

Uz tikšanos,

Dita

Pirmajās četrās bildēs ir redzamas YSL lūpu lakas.

Šie toņi piestāvēs siltas ādas, medus blondu, rudu, sarkanu un kastaņbrūnu matu un zaļu, zilu acu krāsu īpašniecēm. Tām, kam ir brūnas acis, izvēles iespējas ir plašākas!
Kā arī atceries, jo tumšāka ir Tava ādas krāsa, jo tumšākas lūpu krāsas vari izvēlēties!


YSL Golden Gloss lūpu spīdumi ir pieejami gan ar perlamutra daļiņām, gan ar tīriem krāsu pigmentiem. 

Rouge Pure Shine ir vienas no pirmajām lūpu krāsām, bet tieši šiem diviem toņiem ir ļoti patīkama tekstūra. Tie ir līdzīgi jaunajām sheer lūpu krāsām, kas pēc tekstūras atgādina lūpu krāsu un spīdumu savienojumu. Visus šos toņus var iegādāties veikalos Douglas (precīzāk, Mola Douglasā). Tām lūpu krāsām, kam virsū ir jocīgas uzlīmes, ir palikuši viens vai divi produkti, jo ātrāk vai vēlāk tos ņems laukā no sortimenta. Bildes nav apstrādātās, līdz ar to tonis ir maksimāli līdzīgs tam, ko jūs redzēsiet dzīvē.

No comments: